Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Miestny chodník k technickej pamiatke Ľadovni

Dátum: 03.11.2009
Počet videní: 167
Obec Vlachovo za spolupráce s miestnymi turistami a Občianskym združením Štromíš, za účelom sprístupnenia, poznania a propagovania jedinečnej technickej pamiatky Ľadovne, zabezpečila upravenie, očistenia a vyznačenie miestneho chodníka

Miestny chodník k technickej pamiatke Ľadovni

Obec Vlachovo za spolupráce s miestnymi turistami a Občianskym združením Štromíš, za účelom sprístupnenia, poznania a propagovania jedinečnej technickej pamiatky Ľadovne, zabezpečila upravenie, očistenia a vyznačenie miestneho chodníka k Ľadovni a pri Ľadovni výstavbu oddychového prístreška, ktorý je pred dokončením.

Dňa 17.10.2009 starosta obce Mgr. Juraj Kováč za účasti predsedu Regionálnej rady Klubu slovenských turistov v Rožňave Ing. Martina Markušovského, občanov a turistov z Maďarska ,otvoril miestny chodník k technickej pamiatke Vlachova - Ľadovni.

Pozývame občanov i turistov z okolia, na prechádzku týmto chodníkom a zároveň si pozrieť zrekonštruovanú technickú pamiatku Ľadovňu a oddychový prístrešok pri Ľadovni. Chodník je turisticky nenáročný, vhodný pre všetky vekové kategórie.

Spracoval: Ján Gallo


Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.